Areál penzionu
Co vše u nás najdete?

Areál našeho penzionu je sestaven tak, aby vám při vašem pobytu nic nechybělo. Ať už si chcete po ránu vychutnat dobrou kávu na terase, nebo si užít posezení pod pergolou s přáteli a přitom mít děti na hřišti na dohled. V našem penzionu je vám k dispozici sportovní hřiště pro tenis či volejbal, zastřešené posezení s grilem, vnitřní společenská místnost a dětské hřiště s hernou, ve které se vaše ratolesti určitě zabaví.

Rezervace

+420 733 696 158
Posezení s přáteli

Pergola s grilem

Co může být lepší než si po náročném dni plném výletů a radovánek vychutnat příjemné posezení s přáteli pod zastřešenou pergolou a k tomu si připravit výborné grilované maso, sýr nebo zeleninu?

Aktivní dovolená

Tenisový kurt

Pro sportovní vyžití nemusíte z vašeho pokoje nikam daleko. Sportovní hřiště se nachází přímo v areálu. Zahrát si můžete tenis, nohejbal a klidně i volejbal. Využijte také možnosti zapůjčení sportovního vybavení.

Zábava pro děti

Dětské hřiště s hernou

Ani na vaše děti jsme nezapomněli. Vy si můžete pohodlně vychutnat kávu na terase a přitom dohlížet na děti na trampolíně či skluzavce. Větší děti si mohou zahrát kulečník či stolní tenis v zastřešené herně.

Akce a oslavy

Společenská místnost

Ať už jste ubytovaní v našem penzionu nebo ne, využijte možnosti pronájmu naší plně vybavené společenské místnosti, která se nachází v budově B. Vhodná pro společenské akce a oslavy v počtu až přes 30 osob.

Ke každému pokoji náleží vlastní koupelna, Wi-Fi, kabelová televize a kuchyňka.

Rezervace

+420 733 696 158

Neváhejte nás kontaktovat.

Rezervujte nyní

Máte speciální požadavky k rezervaci? Kontaktujte nás telefonicky.